نوع جدید ویروس کرونا COVID-Omicron 4.5

نوع جدید ویروس کرونا  COVID-Omicron 4.5
ویروس کرونا نوع جدید با COVID-Omicron 4.5 متفاوت است، می‌تواند کشنده باشد و به راحتی قابل تشخیص نیست.

نوع جدید ویروس کرونا COVID-Omicron 4.5 متفاوت است، می‌تواند کشنده باشد و به راحتی قابل تشخیص نیست.
علائم ویروس جدید COVID-Omicron به شرح زیر است:
1. بدون سرفه.
2. تب ندارد.
3. درد مفاصل.
4. سردرد.
5. گردن درد.
6. درد در قسمت بالای کمر
7. ذات الریه.
8. بی اشتهایی
بسیار خطرناکتر از نوع دلتا و از نوع اولیه خودش است و نرخ مرگ و میر بالاتری را همراه دارد. مدت زمان کوتاهی طول می‌کشد تا وضعیت به سطح بحرانی برسد و گاهی اوقات علائم واضحی وجود ندارد.
بیشتر مراقب و هوشیار باشیم.
این سویه ویروسی در ناحیه دستگاه تنفسی علائمی از خود بروز نداده و در مدت نسبتاً کوتاهی مستقیماً ریه ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
برخی از بیماران مبتلا به کووید Omicron در نهایت به عنوان بدون تب و بدون درد طبقه بندی شدند، اما اشعه ایکس نشان میدهد که ریه را تحت تاثیر قرار داده است.
آزمایش‌های سواب بینی معمولاً برای COVID-Omicron منفی است و موارد منفی تست‌های (کاذب) RTK در حال افزایش است، این بدان معناست که ویروس می‌تواند براحتی در جامعه پخش شود و مستقیماً به ریه‌ها سرایت کند و به نوبه خود منجر به ذات‌الریه و مشکلات تنفسی جدی شود.
لطفا توجه کنید:
از حضور در مکان‌های شلوغ خودداری کنید، حتی در مکان‌های باز فاصله ۱.۵ متری را رعایت کنید، از ماسک های ۳ لایه استفاده کنید و مرتب دست‌های خود را بشوئید.
دقت کنید که این سویه گاهی هیچ علائمی از خود از قبیل سرفه یا عطسه بروز نمیدهد،این Covid Omicron از موج اول کووید-19 امیکرون بسیار مضرتر است.
ارتباط با دوستان و خانواده خود را کنترل کنید.لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید