کاور آستین یکبار مصرف چیست و چه مزایایی دارد؟

کاور آستین یکبار مصرف چیست و چه مزایایی دارد؟
کاور آستین یکبارمصرف پوشش حفاظتی لباس و دست کارکنان است، که کارکنان مراکزی مانند : صنایع غذایی ، سرویس های تولید و ارسال مواد غذایی ، بیمارستان ها و آزمایشگاه ها و مراکز درمانی ، تولیدات الکترونیک و اتاق تمیز و مراکز زیبایی و ... از آن استفاده میکنند.

کاور آستین یکبار مصرف چیست و چه مزایایی دارد؟
کاور آستین یکبارمصرف پوشش حفاظتی لباس و دست کارکنان است، که کارکنان مراکزی مانند : صنایع غذایی ، سرویس های تولید و ارسال مواد غذایی ، بیمارستان ها و آزمایشگاه ها و مراکز درمانی ، تولیدات الکترونیک و اتاق تمیز و مراکز زیبایی و ... از آن استفاده میکنند. کاور آستین بهداشتی به دلیل اینکه دو سر آن از کش تهیه شده کاملا دور مچ و آرنج را پوشانده و مانع از نفوذ آلودگی، کثیفی ، لکه ، ویروس ها و ریزش موی دست و ...میشود و به دلیل قابلیت انعطاف بالایی که دارد در عین حال محدودیتی در انجام امور کارکنان ایجاد نمیکند، همچنین به دلیل تولید توسط دستگاه های تمام اتومات و استفاده از مواداولیه ی دست اول قیمت آنها بسیار مناسب بوده و از نظر اقتصادی استفاده از آن بسیار مقرون به صرفه می باشد.

جنس کاور آستین یکبار مصرف چیست؟

کاور آستین یکبار مصرف از پارچه ی اسپان باند تولید شده که کاملا بهداشتی و یکبارمصرف بوده و بسیار سبک و راحت و انعطاف پذیر است و مانع از حرکت دست و ساعد نمیشود .

اسپان باند قدرت جذب بالایی دارد به همین دلیل آلودگی ها را به خود جذب میکند و مانع از کثیف شدن لباس و دست بیمار میشود. .این محصول از مواد غیر سمی ساخته شده بسیار لطیف و سبک و آزادی حرکت دارد وبه دلیل قیمت ارزان و یکبار مصرف بودن آن که سبب بی نیازی از فرایند شستشو و ضد عفونی کردن می باشد.

تفاوت کاور آستین اسپان باند با نایلونی چیست؟

مهم ترین تفاوت آنها ،تفاوت در جنس که از آن تهیه شده اند است. کاور آستین یکبارمصرف نایلونی به دلیل اینکه ضد تعریق نیست موجب تعریق مصرف کننده شده و در برابر خراشیدگی مقاومت خیلی کمتری نسبت به اسپان باند دارد.

به دلیل وجود نایلون PE در کاور آستین نایلونی و گرانی محصولات پلاستیکی در حال حاضر قیمت کاور آستین یکبارمصرف نایلونی از کاور اسپان باند گران تر میباشد.

مجموعه تولیدی بازرگانی آرکا به عنوان یکی از تولید کنندگان محصولات یکبار مصرف آرایشی بهداشتی هتلی با کیفیت بسیار بالا و قیمت رقابتی اقدام به تولید کاور آستین یکبار مصرف و عرضه آن به بازار های داخلی و منطقه ای نموده است.لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید