حوله یکبار مصرف چیست ؟ و چه کاربردی دارد؟

حوله یکبار مصرف چیست ؟ و چه کاربردی دارد؟
حوله یکبار مصرف (disposable towel)یکی از محصولات پرکاربرد بهداشتی است که پس از یکبار استفاده دور انداخته میشود و در مکان های مختلفی از جمله آرایشگاه ، استخر، هتل، موارد مصرفی خانگی ، سالن ها ی ماساژ،باشگاه ورزشی،بیمارستان و... مورد استفاده قرار میگیرد.

حوله یکبار مصرف چیست ؟ و در چه مراکزی کاربرد دارد؟

حوله یکبار مصرف (disposable towel)یکی از محصولات پرکاربرد بهداشتی است که پس از یکبار استفاده دور انداخته میشود و در مکان های مختلفی از جمله آرایشگاه ، استخر، هتل، موارد مصرفی خانگی ، سالن های ماساژ،باشگاه ورزشی،بیمارستان و... مورد استفاده قرار میگیرد.این حوله ها به دلیل سهولت استفاده ،عدم اشغال فضای زیاد و رعایت اصول بهداشتی بسیار متداول شده اند.

حوله های یکبار مصرف اگرچه به ضخامت حوله های معمولی و پارچه ای نیستند،اما به دلیل استفاده از الیاف با کیفیت در تولید آنها، جذب رطوبت بالایی دارند. به دلیل اینکه در مراکز از حوله های یکبار مصرف استفاده میکنند بهداشت وایمنی بالا رفته است..با شیوع ویروس کرونا استفاده ازاین محصولات افزایش  یافته است.حوله های یکبار مصرف را از الیاف معمولی نمیسازند پارچه حوله یکبار مصرف پارچه ای است که تار و پود ندارد، نام این پارچه اسپانلس است که جذب آب بسیار بالایی دارد.

مهمترین ویژگی حوله های یک بارمصرف عبارتند از:
1:بهداشتی بودن محصول

2: جاذب رطوبت به مقدار زیاد

3: تولید بدون دخالت انسان

4: تهیه شده از مواد درجه یک

5: جلوگیری از انتشار ویروس

6:قیمت مقرون به صرفه
مجموعه تولیدی بازرگانی آرکا به عنوان یکی از تولید کنندگان محصولات یکبار مصرف آرایشی بهداشتی هتلی با کیفیت بسیار بالا و قیمت رقابتی اقدام به تولیدحوله یکبار مصرف و عرضه آن به بازار های داخلی و منطقه ای نموده است.لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید