کلاه آکاردئونی یکبار مصرف چیست ؟

کلاه آکاردئونی یکبار مصرف  چیست ؟
کلاه آکاردئونی ،کلاه بهداشتی و یکبار مصرف می باشد که مورد استفاده تمامی افراد در مکان‌هایی مانند بیمارستان ها ، سالن های آرایشی و زیبایی ، صنایع غذایی و دارویی ، رستوران‌ها و ،آشپزخانه‌ها و... می باشد.

کلاه آکاردئونی ،کلاه بهداشتی و یکبار مصرف می باشد که مورد استفاده تمامی افراد در مکان‌هایی مانند بیمارستان ها ، سالن های آرایشی و زیبایی ، صنایع غذایی و دارویی ، رستوران‌ها و آشپزخانه‌ها می باشد،زیرا در این مکان ها رعایت بهداشت امری ضروری است.در این راستا استفاده از کلاه یکبار مصرف مانع از چرب شدن مو یا ریزش مو بسیار معمول می باشد . به دلیل اینکه کلاه آکاردئونی کم حجم و همچنین راحت است به بیمارستان‌ها بسیار توصیه می‌شود . شکل این کلاه ها بسیار شبیه آکاردئون بوده و همین دلیل به نام کلاه آکاردئونی معروفیت یافته است.

ویژگی های کلاه آکاردئونی :

غیرقابل شست‌وشو و استفاده مجدد میباشد.

جنس پارچه ی کلاه آکاردئونی از جنس اسپان باند و ضدآب میباشد.

تولید این کلاه ها با پارچه ی اسپان باند از اهمیت بالایی برخوردار است،

زیرا الیاف آن پرس شده میباشد که مناسب تولید محصولات یکبار مصرف است و از لطافت بالایی برخورد دار میباشد. و این جنس باعث می‌شود محصولی کاملا نازک و درعین‌حال ضدآب به مشتری ارائه شود. نازک بودن این محصول باعث می‌شود در عین محافظ از موها در برابر ریخته شدن، باعث تعریق سر نشود و فرد استفاده‌کننده از آن احساس ناراحتی نکند.

رنگ کلاه آکاردئونی عموما سفید و آبی پزشکی می باشد تا آلودگی ها هنگام مصرف این کلاه واضح مشاهده شود.

استفاده از این کلاه برای تمامی افراد مناسب میباشد، زیرا این کلاه به علت داشتن کش مناسب به راحتی دور سر افراد فیکس میشود.
مجموعه تولیدی بازرگانی آرکا به عنوان یکی از تولید کنندگان محصولات یکبار مصرف آرایشی بهداشتی هتلی با کیفیت بسیار بالا و قیمت رقابتی اقدام به تولید کلاه آکاردئونی یکبار مصرف و عرضه آن به بازار های داخلی و منطقه ای نموده است.لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید