دمپایی هتلی یکبار مصرف چیست؟

دمپایی هتلی یکبار مصرف چیست؟
دمپایی هتلی کاربرد‌های فراوانی دارد این دمپایی‌ها به دلیل زیبایی که در طراحی آنها وجود دارد و همچنین نرمی و راحتی این دمپایی ها به شما کمک خواهد کرد تا در هتل ها سفری خاطره انگیز داشته باشید.

دمپایی هتلی کاربرد‌های فراوانی دارد این دمپایی‌ها به دلیل زیبایی که در طراحی آنها وجود دارد و همچنین نرمی و راحتی این دمپایی ها به شما کمک خواهد کرد تا در هتل ها سفری خاطره انگیز داشته باشید. با پوشیدن دمپایی هتلی در طول سفر می توانید به راحتی در مکان هایی مانند: لابی هتل ها، بازار، پارک های اطراف هتل، محوطه‌های هتل، استخر هتل و همچنین در خانه بر روی فرش نیز استفاده کرد.

انواع دمپایی هتلی:

دمپایی هتلی تک لایه: این دمپایی هتلی بسیار سبک و راحت بوده و از یک لایه اسپان باند بر روی یک کفی پلاستیکی از جنس فوم تشکیل شده است. این مدل دمپایی بسیار انعطاف پذیر است و مناسب برای استفاده در اقامتگاه‌هایی همچون هتل‌ها است.

دمپایی هتلی سه لایه: این نوع دمپایی هتلی ترکیب سه لایه اسپان باند است که این سه لایه به میزان مقاومت دمپایی می‌افزاید. این سه لایه بر روی کفی پلاستیکی و از جنس فوم دوخته شده است.
دمپایی تک لایه و سه لایه هتلی بسیار سبک و راحت‌اند و از لیز خوردن جلوگیری می‌کنند. جنس این دمپایی‌ها به علت نفوذ پذیریشان باعث گردش دما در درون پا می‌شود و پا درونشان عرق نمی‌کند. این دمپایی‌ها همچنین در برابر رطوبت بسیار مقاوم‌، سبک، نرم و راحت می‌باشند.

خصوصیات کلی دمپایی هتلی

1:دارای آج به منظور جلوگیری از سر خوردن و لغزش پا

2:مقاوم در برابر رطوبت

3:نرم و سبک و راحت

4:جنس مناسب و نفوذپذیر به منظور گردش هوا درون دمپایی

5:دارای انعطاف پذیری بالا

6:قیمت مقرون به صرفه

مجموعه تولیدی بازرگانی آرکا به عنوان یکی از تولید کنندگان محصولات یکبار مصرف آرایشی بهداشتی هتلی با کیفیت بسیار بالا و قیمت رقابتی اقدام به تولید انواع دمپایی هتلی و عرضه آن به بازار های داخلی و منطقه ای نموده است.لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید